İskenderun kaymakamı Recep SOYTÜRK’den Havacılara Tam Destek

Ziyarette İskenderun’da havacılık, yamaç paraşütü, model uçak serbest uçuş kategorisi ve geleceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretin sonunda Kaymakam SOYTÜRK’e desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Ziyarette FLYTÜRK Havacılık Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet KARAÖMER, Yılmaz VERİM, İsmail ZEYTUN, Berk DİNGİL yer aldı. 


FLYTÜRK Havacılık yönetimi, yamaç paraşütü sporları için İskenderun’da belli noktalarında yapılacak olan iyileştirme çalışmalarıyla birlikte, buraların yamaç paraşütü sporları için kullanılır hale geleceğini belirtti.

FLYTÜRK Havacılık kulübü olarak birçok havacılık faaliyetlerinde bulunduklarını açıklayan havacılık kulübü yönetim kadrosu gençlerimize ve Hatay halkına havacılık duygusunu aşılamak istediklerini belirten havacılık yönetim kadrosu kulübünün bünyesinde drone eğitimleri, yamaç paraşütü eğitimleri, model uçak kursları ve pilotaj eğitimleri verdiklerini belirttiler.

 

19.Uluslararası hava oyunlarına Hatay bölgesini temsil etmek için katılacaklarını belirten FLYTÜRK Havacılık yönetim kadrosu İskenderun Kaymakamı Recep SOYTÜRK’den başarılar dileklerini aldı.

Yakın zamanda suçıkağı köyü mevkiinde 900. takeoff (Yamaç paraşütü) kalkış alanın düzenleme çalışmalarına başlanacağını düzenlenen takeoff birçok sporcu için önemli olduğunu belirten havacılık yönetim kadrosu verilen tüm destekler için İskenderun Kaymakamı Recep SOYTÜRK’e teşekkürlerini belirttiler.Bir yanıt yazın