FLYTURK HAVACILIK GENÇLİK MERKEZİNDE

FLYTÜRK HAVACILIK Yönetimi İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskini ziyaret etti.

FLYTÜRK havacılık yönetimi ziyaretlerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kabul edilen ‘’Doğada Kal Sağlıklı Kal’’ projesi hakkında bilgilendirmeler ve bilgiler verdi. 

‘’Doğada kal sağlıklı kal’’ eğitimleri İskenderun Gençlik Merkezinde verilmesi ve kurs tarihlerinin belirlenmesi konusunda İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin’in gerçekleştirdiği katkılarından dolayı teşekkür eden FLYTÜRK havacılık yönetim kadrosu en kısa sürede en kaliteli eğitimlerimizi İskenderun Gençlik Merkezinde ‘’Doğada Kal Sağlıklı Kal’’ projesi ile start veriyoruz açıklamalarında bulundular. 

”Doğada Kal Sağlıklı Kal” projesi ile 14 – 29 Yaşında olan başvuru niteliklerine uyan herkes başvuruda bulunabilir. 

Başvurularda katılımcılar belirlenirken fiziksel engelli katılımcılara, ekonomik ve sosyal nedenler ya da bir zorunluluk nedeniyle yaşam alanlarını terk eden gençlere, çalışma çağında olan fakat iş bulamadığı için işsiz konumundaki gençlerimize, şehit ve gazi yakınlarına düzenli geliri olmayan veya işsiz ailedeki gençlere, parçalanmış aile gençlerine öncelik verilecektir. 

Başvurular: kulübün resmi web sitesi olan www.flyturkhavacilik.com/ucretsiz linkinden olacaktır. Son başvuru 1 Nisan 2021’de 

BAKANLIK

www.facebook.com/gencliksporbak

www.instagram.com/gencliksporbak

www.youtube.com/gencliksporbak

www.twitter.com/gencliksporbak

MÜDÜRLÜK

Facebook : facebook.com/GSBgenclik

Twitter : twitter.com/GSBgenclik

İnstagram : instagram.com/gsbgenclikkampi/ instagram.com/gsbgenclikmerkezleri/

instagram.com/gsbetkinlikler/

Youtube : youtube.com/gsbgenclikBir yanıt yazın