Model Uçak Kursiyerleri Mezun Oldu..

Gençlik Ve Spor bakanlığı tarafından desteklenen Gençlik Projeleri Destek Programı “2020-I Genel Çağrı” Başvuru kapsamında FLYTÜRK Havacılık tarafından yürütülen “DOĞADA KAL SAĞLIKLI KAL ” isimli projenin hava modeli eğitimi kısmını başarı ile tamamlandı.  

Katılımcıların ilk defa yaptıkları Model uçak eğitimi sayesinde havacılık ile tanıştılar. 

Model uçak Eğitimleri sırasında katılımcılara havacılık faaliyetleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik kampları, bakanlığın gönüllük faaliyetleri hakkında bilgiler aktarıldı.  

Model uçak eğitiminin Son günü kursiyerler için çok heyecanlı geçti.  

Kursiyerlerin Yaptıkları model uçacakların uçuşlarını izlediğimizde onlar ile gurur duyduk.  

Erkekler ve kızlar kategorisinde yapılan yarışmada modeli en uzun süre uçuran 4 kursiyere FLYTÜRK HAVACILIK tarafından yamaç paraşütü ikili uçuş hediye edildi. 

Katkılarından dolayı İskenderun Gençlik Merkezi müdürü Ahmet Keskin, İskenderun Gençlik Spor müdürü Ferit Ali GÜNDEL, Model Uçak Eğitmenleri HANEFİ ZOBAR, NAİF ÇAĞRI BAYER ve Proje Koordinatörü Yılmaz VERİM’E teşekkür ettiklerini açıklayan FLYTÜRK Havacılık yönetim kadrosu “DOĞADA KAL SAĞLIKLI KAL” proje kapsamında eğitimlerin devam ettiğini çok yakında Drone eğitimi, Yamaç Paraşütü eğitimlerinin olduğunu açıkladı.Bir yanıt yazın