Mehmet KARAÖMERYamaç Paraşütü Eğitmeni

512_93270fa43c464c9b4f6b6abafaf45bfd
Kısaca BEN
 • Yamaç Paraşütü Tandem Pilotu
 • Yamaç Paraşütü Eğitmeni
 • Model Uçak Eğitmeni
 • Yelken Kanat Pilotu
 • Doğa Sever

2004 Yılında Eskişehir’de İlkokul öğretmenliği sırasında Sportif Havacılığa ilk adımını attı. 2005 Yılında Yamaç paraşütü Tekâmül eğitimi 2007 yılında Eğitmenlik Eğitiminden sonra 2008 yılında İskenderun Hatay ve çevre illerde Yamaç paraşütü Eğitimleri vermeye başladı. Türk Hava Kurumu’nun açtığı Yelken Kanat Kurslarına da katılarak havacılığın her dalıyla ilgilendi. 2008 Yılında Yunus Emre İlköğretim Okulunda Öğrencilerine açtığı Model Uçak Kurslarında gençlere de havacılığı aşılamaya Çalışarak Atatürk’ün ‘’İstikbal Göklerdedir ‘’ hedefine ulaşmak için çaba sarf etti. Hatay İl Merkezinde Düzenlenen Model Uçak yarışmasında Öğrencisi, Alâeddin Şimşek İl ikincisi oldu….

2009 Yılında Çeşitli yamaç paraşütü yarışmalarına katılan Mehmet Karaömer 2012 ‘de Tokat’ta Yapılan Hedef Yarışmasında Türkiye 4. sü oldu. Yüzlerce Yamaç paraşütü Pilotu ve Havacı gençlik yetiştiren Mehmet Karaömer Halen İskenderun Mithatpaşa İlkokulunda öğretmenliğe devam edip Hafta sonları Yamaç paraşütü eğitim ve aktivitelerine durmaksızın devam etmektedir.

publications

 • Yamaç paraşütçüleri Cumhuriyet uçuşu yaptılar

  Hatay’ın İskenderun ilçesinde yamaç paraşütçüleri Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılına özel atlayış gerçekleştirdi. Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü Hatay’ın İskenderun ilçesinde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler kapsamında Amanos dağlarının zirvesinden atlayışlarını gerçekleştiren 4 yamaç paraşütü sporcusu Anıt Meydanına başarıyla inişlerini gerçekleştirdi.

  5 Kasım 2019
 • KIRIKHAN’DA UZAY ÇADIRI KURULUP AY GÖZLEMİ YAPILDI

  Kırıkhan Belediyesi ve Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Stem ve Bilim Merkezi işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yılı münasebetiyle gençlere ve tüm Kırıkhan halkına yönelik ücretsiz Ay gözlemi etkinliği yapıldı. 19 Mayıs 2019 Pazar günü akşam saat 21.00 – 02.00 arası Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtının önünde gerçekleşen Ay Gözlemi etkinliğine

  21 Ekim 2019

iletişim bilgileri

0 536 574 03 25

Sosyal profiller

feedback form

If you’d like a free consultation, please start by completing the form:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
"Havacılık bir tutkudur, bırakamazsınız"

Aramıza katılmak yada merak ettiğin tüm sorular için bizimle iletişim kurabilirsin…

Arkadaşlarımla gittim ve ekibin sıcak kanlılığı, müşteriye ilgisi, organizasyonun işleyişi çok hoşumuza gitti. Bir kere daha aynı ekip ile uçuşa çıkmak isterim 🙂

Yusuf. Ö

YAMAÇ PARAŞÜTÜ EĞİTİMİ