Mehmet KARAÖMERYamaç Paraşütü Eğitmeni

512_93270fa43c464c9b4f6b6abafaf45bfd
Kısaca BEN
  • Yamaç Paraşütü Tandem Pilotu
  • Yamaç Paraşütü Eğitmeni
  • Model Uçak Eğitmeni
  • Yelken Kanat Pilotu
  • Doğa Sever

2004 Yılında Eskişehir’de İlkokul öğretmenliği sırasında Sportif Havacılığa ilk adımını attı. 2005 Yılında Yamaç paraşütü Tekâmül eğitimi 2007 yılında Eğitmenlik Eğitiminden sonra 2008 yılında İskenderun Hatay ve çevre illerde Yamaç paraşütü Eğitimleri vermeye başladı. Türk Hava Kurumu’nun açtığı Yelken Kanat Kurslarına da katılarak havacılığın her dalıyla ilgilendi. 2008 Yılında Yunus Emre İlköğretim Okulunda Öğrencilerine açtığı Model Uçak Kurslarında gençlere de havacılığı aşılamaya Çalışarak Atatürk’ün ‘’İstikbal Göklerdedir ‘’ hedefine ulaşmak için çaba sarf etti. Hatay İl Merkezinde Düzenlenen Model Uçak yarışmasında Öğrencisi, Alâeddin Şimşek İl ikincisi oldu….

2009 Yılında Çeşitli yamaç paraşütü yarışmalarına katılan Mehmet Karaömer 2012 ‘de Tokat’ta Yapılan Hedef Yarışmasında Türkiye 4. sü oldu. Yüzlerce Yamaç paraşütü Pilotu ve Havacı gençlik yetiştiren Mehmet Karaömer Halen İskenderun Mithatpaşa İlkokulunda öğretmenliğe devam edip Hafta sonları Yamaç paraşütü eğitim ve aktivitelerine durmaksızın devam etmektedir.

publications

iletişim bilgileri

0 536 574 03 25

Sosyal profiller

feedback form

If you’d like a free consultation, please start by completing the form:

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
"Havacılık bir tutkudur, bırakamazsınız"

Aramıza katılmak yada merak ettiğin tüm sorular için bizimle iletişim kurabilirsin…

Arkadaşlarımla gittim ve ekibin sıcak kanlılığı, müşteriye ilgisi, organizasyonun işleyişi çok hoşumuza gitti. Bir kere daha aynı ekip ile uçuşa çıkmak isterim 🙂

Yusuf. Ö

YAMAÇ PARAŞÜTÜ EĞİTİMİ