Berk DİNGİLKurucu

44583356_10156717293567943_2555462316569133056_o
Kısaca BEN
 • Drone ( İHA ) Eğitmeni
 • Yamaç Paraşütü Pilotu
 • Fotoğrafçı
 • Motosiklet Sürücüsü
 • Az Biraz Gezgin

2005’de fotoğrafçılığa başladı.

2006’da internet televizyonu kurarak anlık haberleri ve durumları internet ortamından izlemeye olanak sağlayarak öncü bir firma oldu.

2008’de Havadan görüntülenmeler üzerine çalışmalara başladı ve el yapımı drone yapımları ile ilgilendi.

2011 Yılında FLYTÜRK Markasını Tescilledi ve sektördeki açıklığı fark ederek Drone ile havadan görüntüleme firması kurarak sektöre hızlı bir şekilde girdi.

Uzun yıllar sektörde sayılı firmalar arasına girdikten sonra prodüksiyon’a yönelerek bir çok reklam fimi ,belgesel,tanıtım filmi gibi çalışmalara imza attı.

Havacılık sektörüne tutkulu ve sevdiği için yamaç paraşütüne merak saldı aldığı eğitimlerde sektördeki açıkları keşfederek Yılmaz Verim,Mehmet Karaömer İle birlikte FLYTÜRK Havacılık kulübünü kurdu.

FLYTÜRK Havacılık kulübü insanlara havacılığı sevdirmek organizasyonlara ve sosyal sorumluluk projelerine imza atabilmek için kurulmuştur.

Berk DİNGİL Evli ve bir motosiklet tutkunudur.

publications

 • Yamaç paraşütçüleri Cumhuriyet uçuşu yaptılar

  Hatay’ın İskenderun ilçesinde yamaç paraşütçüleri Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılına özel atlayış gerçekleştirdi. Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü Hatay’ın İskenderun ilçesinde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler kapsamında Amanos dağlarının zirvesinden atlayışlarını gerçekleştiren 4 yamaç paraşütü sporcusu Anıt Meydanına başarıyla inişlerini gerçekleştirdi.

  5 Kasım 2019
 • KIRIKHAN’DA UZAY ÇADIRI KURULUP AY GÖZLEMİ YAPILDI

  Kırıkhan Belediyesi ve Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Stem ve Bilim Merkezi işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yılı münasebetiyle gençlere ve tüm Kırıkhan halkına yönelik ücretsiz Ay gözlemi etkinliği yapıldı. 19 Mayıs 2019 Pazar günü akşam saat 21.00 – 02.00 arası Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtının önünde gerçekleşen Ay Gözlemi etkinliğine

  21 Ekim 2019
 • FLYTÜRK Havacılık 19. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali’nde

  Fethiye Belediyesince düzenlenen festivalin son gününde FLYTÜRK Havacılık Yamaç Paraşütü pilotları bağladıkları Türk bayraklarıyla yaptı.Babadağ’dan uçan yamaç paraşütü pilotları da base jump (serbest düşüş), skydiving (gökyüzü dalışı), wingsuit (yarasa adam uçuşu) ve çeşitli akrobasi gösterileri gerçekleştirdi. Pilotların gökyüzündeki gösterileri, izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı.Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı ve Organizasyon Sorumlusu Mete Atay, gazetecilere yaptığı

  15 Mayıs 2019

iletişim bilgileri

0 544 440 77 00
Kurtuluş Mah. Şehit Oğuz Yener Cad. 44/A
HATAY/İSKENDERUN

Sosyal profiller

Mesaj Gönderebilirsiniz

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi anında gönderebilirsiniz.

"Havacılık bir tutkudur, bırakamazsınız"

Aramıza katılmak yada merak ettiğin tüm sorular için bizimle iletişim kurabilirsin…

Arkadaşlarımla gittim ve ekibin sıcak kanlılığı, müşteriye ilgisi, organizasyonun işleyişi çok hoşumuza gitti. Bir kere daha aynı ekip ile uçuşa çıkmak isterim 🙂

Yusuf. Ö

PROFESYONEL İHA EĞİTİMLERİ