Berk DİNGİLKurucu

44583356_10156717293567943_2555462316569133056_o
Kısaca BEN
 • Drone ( İHA ) Eğitmeni
 • Pilotu
 • Fotoğrafçı
 • Motosiklet Sürücüsü
 • Az Biraz Gezgin

2005’de fotoğrafçılığa başladı.

2006’da internet televizyonu kurarak anlık haberleri ve durumları internet ortamından izlemeye olanak sağlayarak öncü bir firma oldu.

2008’de Havadan görüntülenmeler üzerine çalışmalara başladı ve el yapımı drone yapımları ile ilgilendi.

2011 Yılında FLYTÜRK Markasını Tescilledi ve sektördeki açıklığı fark ederek Drone ile havadan görüntüleme firması kurarak sektöre hızlı bir şekilde girdi.

Uzun yıllar sektörde sayılı firmalar arasına girdikten sonra prodüksiyon’a yönelerek bir çok reklam fimi ,belgesel,tanıtım filmi gibi çalışmalara imza attı.

Havacılık sektörüne tutkulu ve sevdiği için yamaç paraşütüne merak saldı aldığı eğitimlerde sektördeki açıkları keşfederek Yılmaz Verim,Mehmet Karaömer İle birlikte FLYTÜRK Havacılık kulübünü kurdu.

FLYTÜRK Havacılık kulübü insanlara havacılığı sevdirmek organizasyonlara ve sosyal sorumluluk projelerine imza atabilmek için kurulmuştur.

Berk DİNGİL Evli ve bir motosiklet tutkunudur.

publications

 • Yamaç Paraşütçüleri Şehitler için Amanos Dağları Semalarında

  Birinci Dünya Savaşı’nda Enver Paşa komutasındaki Osmanlı ordusunun, Rus işgali altındaki toprakları kurtarmak amacıyla başlattığı ve 90 bin askerin şehit düştüğü Sarıkamış Harekatı’nın 104. yılı etkinlikleri çerçevesinde, Flyturk havacılık ekibi, Hatay’ın Belen ilçesindeki Amanos Dağları Semalarında saygı uçuşu gerçekleştirdi.  “Vefakâr Gençlik, Fedakâr Ecdadını Unutmayacak” sloganıyla ellerinde Türk Bayrakları, meşaleler ve sloganlarla gerçekleşen yürüyüş programı her

  6 Ocak 2020
 • 2019´un son uçuşunda buluştular

  Yamaç paraşütçüleri Amanos Dağları zirvesinde buluştu. Etkinlik kapsamında uçuş yapanlar, Anıt Meydanı önündeki düzlüğe iniş yaptı.  Kulüp yöneticisi Mehmet KARAÖMER, yaptığı açıklamalarda, 2019 yılının son uçuşunu yapmak için program yaptıklarını söyledi.  Karla kaplı Amanos dağlarından iniş yaptıklarını belirten Karaömer, “Arkadaşlarla burada ilk uçuş heyecanı yaşamak isteyenleri uçurduk. Bu uçuşla 2019’u geride bırakacağız. Güzel bir uçuş

  1 Ocak 2020

iletişim bilgileri

0 544 440 77 00
Kurtuluş Mah. Şehit Oğuz Yener Cad. 44/A
HATAY/İSKENDERUN

Sosyal profiller

Mesaj Gönderebilirsiniz

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi anında gönderebilirsiniz.


"Havacılık bir tutkudur, bırakamazsınız"

Aramıza katılmak yada merak ettiğin tüm sorular için bizimle iletişim kurabilirsin…

Arkadaşlarımla gittim ve ekibin sıcak kanlılığı, müşteriye ilgisi, organizasyonun işleyişi çok hoşumuza gitti. Bir kere daha aynı ekip ile uçuşa çıkmak isterim 🙂

Yusuf. Ö

PROFESYONEL İHA EĞİTİMLERİ