Model Uçak Eğitimi

Model Uçak Eğitimi

  • Şubat 28 - Nisan 30, 2021

TEMEL HAVACILIK VE MODEL UÇAK EĞİTİMİ

İLK AŞAMA: Derse ilk başladığımız 2 saat boyunca öğrencilere teorik eğitim verilecektir . Öğrencilere teorik eğitimde uçuş prensibi, aerodinamik ve uçak yardımcı parçaları anlatılacaktır.  Amaç öğrencilere bir hava aracının nasıl uçtuğunu anlatmaktır.

İKİNCİ  AŞAMA : Teorik derslerin ardından öğrencilere serbest model uçak (lastikli model uçak) yaptırılacaktır. Amaç öğrencilerin el becerilerini geliştirmek ,uçağın nasıl uçtuğunu göstermek ve en önemlisi öğrencilere el becerisi kazandırmaktır.

PAYLAŞ[addtoany]
2021-2-28 2021-4-30 Europe/Istanbul Model Uçak Eğitimi TEMEL HAVACILIK VE MODEL UÇAK EĞİTİMİ İLK AŞAMA: Derse ilk başladığımız 2 saat boyunca öğrencilere teorik eğitim verilecektir . Öğrencilere teorik eğitimde uçuş prensibi, aerodinamik ve uçak yardımcı parçaları anlatılacaktır.  Amaç öğrencilere bir hava aracının nasıl uçtuğunu anlatmaktır. İKİNCİ  AŞAMA : Teorik derslerin ardından öğrencilere serbest model uçak (lastikli model uçak) yaptırılacaktır. Amaç öğrencilerin el becerilerini geliştirmek Belirtilmemiş
etkinliği takvime kaydet
geçmiş etkinlik
0